Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği


Video Portal

Üyelik Çeşitleri

 ASLİ ÜYELİK

Derneğin konu ve amacını benimseyen ve çalışmalarına maddi ve manevi yardımlarda bulunmak isteyen fiil ehliyetine sahip Ortopedi ve Travmatoloji Uzman hekimleri, iki asil üyenin teklifi ve Dernek Yönetim Kurulu kararı ile asil üyeliğe kabul edilirler. Üyelik müracaatı yazılı olarak yapılır.

Asil Üyelik Kayıt Formu için Tıklayınız...

ADAY ÜYELİK

Uzmanlık öğrencileri (asistanlar) Asil Üye olana kadar TOTBİD’in eğitim hizmetlerinden, web sayfamızdan yararlanabilmek ve dergilerimize ulaşabilmek için Aday Üye olurlar.

Derneğin tüm faaliyetlerine katılabilirler ancak dernek organlarında görev alamazlar, seçilemezler, oy kullanamazlar. Aday üyelik müracaatı yazılı olarak yapılır.

Aday Üyelik Kayıt Formu için Tıklayınız...
Aday Üyelik Online Kayıt Formu için Tıklayınız... 
(Online Başvuru)

ONURSAL ÜYELİK

Yurt içinde ve dışında Derneğe karşı yakın ilgi gösterenler ve himaye edenler, Ortopedi ve Travmatoloji, Rehabilitasyon alanlarında yayınlar ve araştırma yaparak büyük hizmet görenler veya büyük maddi yardımda bulunanlar ile Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olmadığı halde kas-iskelet hastalıklarının tanı, tedavi ve rehabilitasyonu ile ilgili alanlarda çalışanlar ve Türk vatandaşı olmayan Ortopedi ve Travmatoloji uzmanları Yönetim Kurulu Kararıyla, Onursal Üyeliğe kabul edilirler. 65 yaşını dolduran asli üyeler diledikleri takdirde Onursal Üyeliğe geçirilir.

© Tüm hakları Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği’ne aittir.
Loading...

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...