Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği


Video Portal

Değerli Meslektaşlarımız,

TOTEK’in (Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim Konseyi) en önemli görevi Türkiye’de Ortopedi ve Travmatoloji eğitiminin standardizasyonunu sağlamaktır. Bu amaçla, çekirdek eğitim müfredatında yer alan konu başlıkları temel alınarak uzaktan eğitimin çevrimdışı sağlanacağı “AEGS (Asistan Eğitimi Gelişim Seminerleri)” platformu yoğun bir hazırlık sürecinden sonra hayata geçirilmiştir.

Toplam 12 modül ve 147 konudan oluşan AEGS sistemine, TOTBİD aday üyeleri ve aidat borcu bulunmayan asil üyeleri TOTBİD web sayfasına giriş yaptıktan sonra https://totbid.org.tr/tr/aegs bağlantısı üzerinden açılan AEGS sayfasına kayıt olarak erişim sağlayabileceklerdir. AEGS içerisinde yer alan tüm eğitim videoları, Türk Tabipleri Birliği tarafından kredilendirilmiştir. Tüm modülleri bitiren meslektaşlarımıza TOTBİD - TOTEK tarafından “AEGS Başarı Belgesi” verilecektir.

Asistan ve uzmanlık eğitimi alanında böyle bir projeyi gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Büyük emek harcanarak gerçekleştirilen bu projede yer alan ve desteklerini esirgemeyen tüm eğitici hocalarımız ile yönetim kurullarımıza teşekkür ederiz.

AEGS platformunu beğeni ve ilgilerinize sunar, başarılar dileriz.

Saygılarımızla

TOTBİD ve TOTEK Yönetim Kurulları 

 

Erişim için tıklayınız.

AEGS tanıtım videosu için tıklayınız.

 

 

© Tüm hakları Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği’ne aittir.
Loading...

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...